Ves al contingut. | Salta a la navegació

Sou a: Inici / Municipi / Atenció al Ciutadà / Directori Telefònic

Directori Telefònic

Dependències municipals

Dependències MunicipalsTelèfonA/e
Ajuntament 972 36 18 00 ajuntament@lloret.cat
Activitats Classificades 972 36 18 09 activitats@lloret.cat
Alcaldia   alcaldia@lloret.cat
Àrea de comerç i Promoció Econòmica 972 36 19 12 comerc@lloret.cat
Arxiu Municipal 972 36 84 57 arxiu@lloret.cat
Benestar i Família 972 37 23 63 benestar@lloret.cat
Biblioteca Municipal 972 34 90 55 biblioteca@lloret.cat
Serveis Municipals de Manteniment 972 37 15 38 manteniment@lloret.cat
Can Garriga - Museu del Mar 972 36 47 35  museudelmar@lloret.cat
Can Saragossa 972 34 95 73  patrimonicultural@lloret.cat
Casa de la Cultura 972 34 71 70
Casal Gent Gran (oficina) 972 37 25 36  
Casal Gent Gran (Bar) 972 36 94 31 
Centre Cívic El Rieral 972 36 44 06   centrescivics@lloret.cat
Promoció Cultural 972 36 18 35 cultura@lloret.cat
Patrimoni Cultural 972 34 95 73 patrimonicultura@lloret.cat
Festes 972 34 71 69 festes@lloret.cat
Dipositaria 972 36 17 76 tresoreria@lloret.cat
El Puntet - Joventut 972 37 22 68 puntet@lloret.cat
Educació 972 36 19 03 ensenyament@lloret.cat
Governació 972 36 17 89 governacio@lloret.cat
Jardins de Santa Clotilde 972 37 04 71 jardinsdesantaclotilde@lloret.cat
Medi Ambient 972 36 18 21 mediambient@lloret.cat
Mobilitat 972 36 18 23 mobilitat@lloret.cat
Nova Ràdio Lloret 972 37 23 93 novaradio@lloret.cat
Oficina de Català 972 36 18 34 lloret@cpnl.cat
OMIC 972 37 21 84 omic@lloret.cat
OIAC 972 36 18 00 oiac@lloret.cat
Pàrquing P. Pere Torrent 972 34 71 74
Participació Ciutadana 972 36 18 29 participacio@lloret.cat
Pàrquing C. Carbonell 972 37 05 84
Premsa 972 36 18 41  premsa@lloret.cat     
Programa d'habitatge social 972 36 65 21 
Recaptació executiva 972 36 18 25 executiva@lloret.cat
Registre i estadística 972 36 18 00 registre@lloret.cat
Rendes 972 36 17 70 rendes@lloret.cat
Servei d'Aigües 972 36 26 82 atpublicollo@fcc.es
Servei d'Ocupació Municipal (SOM) 972 34 97 15 som@lloret.cat
Síndic del Ciutadà  972 36 18 36 sindic@lloret.cat
Teatre Municipal 972 34 74 00 teatredelloret@lloret.cat
Turisme - Museu del Mar 972 36 47 35 lloret-turisme@lloret.cat
Turisme - Central 972 36 57 88 central-turisme@lloret.cat
Turisme - Terminal autobusos 972 37 29 43
Urbanisme/Obres 972 36 18 07 obres@lloret.cat
Transports

TransportsTelèfon
Taxis Fenals 972 36 51 77
Taxis Terminal 972 36 58 14
Ràdio Teletaxi 972 36 25 25/972 36 20 00
Renfe Blanes 972 33 18 27
Terminal d'Autobusos 972 36 57 76
Seguretat

SeguretatTelèfon
Policia Local 092 -
972 36 17 36
Protecció Civil 092 -
972 36 17 36
Mossos d'Esquadra 972 36 88 88
Policia Nacional 972 36 15 98
Agents Rurals 972 40 53 40 
Guàrdia Civil 972 36 72 50
Bombers 972 36 77 77
Emergències 112
Educació

EducacióTelèfon
Escola Esteve Carles 972 36 53 29
Escola Pere Torrent 972 36 68 69
Escola Pompeu Fabra 972 36 92 15
Escola Àngels Alemany 972 37 70 70
Escola Nou de Fenals 972 36 75 73
Institut Coll i Rodés 972 37 03 85
Institut Rocagrossa 972 36 74 89
Institut Lloret de Mar 972 36 14 95
Col·legi Immaculada Concepció 972 36 47 40
Llar d'infants municipal Lola Anglada 972 36 70 02
Llar d'infants municipal Els Pops 972 37 74 97
PQPI 972 37 28 42
UEC 972 37 27 37
Centre de Formació d'Adults 972 36 20 20
Esports

EsportsTelèfon
Àrea d'Esports 972 36 75 12
Pavelló municipal 972 36 82 52
Poliesportiu el Molí 972 37 11 49
Pistes d'atletisme 972 36 22 44
Sanitat

SanitatTelèfon
Hospital municipal 972 36 47 36
CAP 972 37 29 09
Hospital comarcal 972 35 32 64
Urgències-Ambulància 061
salvament Platja 972 36 54 09
Creu Roja Blanes 972 33 00 00
Altres

AltresTelèfon
Església parroquial 972 36 64 90
Ermita de Sta. Cristina 972 37 05 70
Funerària 972 37 25 30
Correus i Telègrafs 972 36 46 78
Recollida d'escombraries 972 36 89 22
Jutjat de Pau 972 36 56 41
Gossera comarcal 972 34 08 13
Registre de la Propietat 972 36 15 83 
Notaria 972 36 62 62